تبلیغات
دانلود برنامه ی هک ایدی واموزش هک و کرک - آموزش ساب سون
 
دانلود برنامه ی هک ایدی واموزش هک و کرک
همیشه یک در بازه
درباره وبلاگ


هک
اموزش
ایدی
ویروس
انتی ویروس
امنیت

مدیر وبلاگ : دزد
نویسندگان
نظرسنجی
ایا از وبلاگ من رازی هسبید؟؟؟
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
cestination خوب این قسمت برای وارد کردن آی پی قربانی است اگر درباره ی آی پی نمی دونید می توانید توضیح درباره ی اون رو در همین و بلاگ در قسمت های پایینی بخونید که روش بدست آوردن اون رو هم توضیح دادم .

port این قسمت برای وارد کردن پورت که برای متصل شدن به کامپیوتر قربانی به آن نیز نیاز داریم برای بدست آوردن آن می توانید از نرم افزارهایی برای بدست آوردن پورت استفاده کنید که در قسمت دانلود برنامه ها گذاشتم اما شما برای سرچ هایی که برای یک محدوده می کنید می توانید از پورت 27374 استفاده کنید که یک پورت Amator است .

connect این قسمت برای وصل شدن به کامپیوتر قربانی است و اگر شما پورت و آی پی قربانی رو درست وارد کرده باشید می توانید با فشردن این دکمه به کامپیوتر قربانی وصل شوید در غیر این صورت error دریافت کرده و وصل نمی شوید.

... با فشار دادن این دکمه صحفه ای برای شما باز می شود که می توان با آن به آی پی و پورت افراد قبلی که قصد به هک آنها کرده اید دست یافت .

تذکر : این ساب سون ورجن mobman است و در نتیجه باید روی xp عمل کند اما در صورت عمل نکردن آن را در سیستم عاملهای دیگر آزمایش کنید.

علی کریم آبادی که نام شخص سازنده ی این برنامه است که من از او برای ایجادش تشکر می کنم و شما با کلیک روی این گزینه می توانید با او بیشتر آشنا شوید و برنامه های دیگری رو که ایشون فارسی کردن رو دانلود کنید .

کلیدهای میانبر> میانبر های محلی > ip tool اگر با هک در ضمینه ی پیشرفته آشنا هستید می توانید از این قسمت به راحتی استفاده کنید این برای انجام یک سری از اعمال طولانی که ما باید در cmd که در run موجود است انجام دهیم را به سادگی انجام می دهد . تذکر : اگر با هک ابدا آشنا نیستید برای یادگیری پایه ی آن به یکی دیگر از وبلاگ که وبلاگ هک است بروید : www.boothack.persianblog.com . ابتدا روی گزینه ی ip tool کلیک کنید ، پنجره ای برای شما باز می شود که تشکیل شده از چند دکمه و چند پنجره است که امکان تایپ در آن به ما داده شده است ، در قسمت host name اسم host خود یا یک سایت را می نویسیم مثل www.yahoo.com در قسمت آی پی آدرس اگر روش بدست آوردن آی پی رو بلدیم بدست می آوریم و می نویسیم و اگر نه روی گزینه ی ping ip کلیک می کنیم تا آی پی host name را بگیریم اگر روی resolve جلوی host name کلیک کنیم host name is unknown همینجور که می بینید وا می شود یا ممکن است به آن کانکت شود resolve uin با این دکمه می توانیم ip را resolve کنیم با کلیک روی reselve look up می توانیم دستور ns look up را اجرا کنیم و با دکمه clear می توانیم جوابهای قبلی را پاک کنیم .

address book با کلیک روی این گزینه یک پنجره ی جدید باز می شود که به وسیله ی آن می توانید آی پی های قبلی را ببینید و آنها را save و یا حتی آی پی های قبلی را open کنیم دربارهی این قسمت بیشتر توضیح نمی دم چون بیشتر از این چیزی نداره.

concole با کلیک روی این گزینه فضایی مانند ms - dos برای شما باز می شود که دستورهایی را که از زمان اجرای برنامه به ساب سون داده اید را بصورتی دیگر به شما نشان می دهد.

settings با کلیک روی این گزینه پنجره ای جدید باز می شود که در آن می توان وضعیت ظاهری و باطنی سای سون رو عوض کرد : 1.display misk enable multi drag اگر فعال نباشد می توان با یک کلیک در برنامه وارد هر قسمتی شد

show downloaded image با غیر فعال کردن آن دیکر نمی توانید تصاویر کامپیوتر قربانی را دانلود کنید .

auto resize main window که با فعال بودنش صحفه ی اصلی ساب سون بطور اتومات تنظیم می شود(طول و ارتفاع)

dont show clinet toolbar با غیر فعال کردن آن دکمه های هیانبر در اولین صحفه ظاهر می شوند.

misk

transfer port : که نشان دهنده ی پورت amator یا هر پورتی که برانامه را روی آن تنظیم کرده اید است.

check command با فعال بودن آن وقتی می خواهید به آی پی connect شوید خود برنامه command های قفل شده را کنترل می کند

skin/other

display text ... نوشته ای که با نگاه داشتن ماوس روی گزینه ها می آید در واقع help را غیر فعال می کند.

display round ... با فعال کردن آن می توانید از امکان عوض کردن skin بهرمند شوید.

use skin با فعال کردن آن اسکین به حالت اولیه اش باز می گردد.

default با کلیک روی این گزینه می توانید پشت زمینه ای مشکی به برنامه بدهید.

get more skins با کلیک روی این گزینه شما می توانید بقیه ی skin های sub 7 رو از اینترنت دریافت کنید.

menu

show tree lines که بوسیله ی آن می توان حالتی درختی به گزینه ها داد.

display menu icons که با فعال کردن آن می توان به گزینه های صحفه ی اصلی حالتی ستاره مانند داد.

colors

با این منو می توان رنگ های قسمت های مختلف ساب سون را تغییر داد.

حالا وارد قسمتهای بعدی ساب سون می شویم:

میانبرهای اطلاعاتی

مدیریت فایل ها : با کلیک روی این گزینه می توانید (اگر به کامپیوتر قربانی کانکت باشید) به داخل هارد او یک نگاهی بیندازید در اینجا دیگر به توضیح نیازی نست چون کاملا مشخص است که ما می توانیم به وسیله ی این گزینه فایلهای قربانی را ببینیم آنها را پاک با ویرایش کنیم و یا حتی آنها را پاک کنیم.

queue با کلیک روی این گزینه پنجره ای جدید برای شما باز می شود که بوسیله ی آن می توانید بصورت اختصاصی فایلهای فرد مقابل را روی هارد خود ذخیره کنید فقط کافیست روی فایل مورد نظر کلیک کنید تا select شود بعد روی عکس دیسکت کلیک کنید و مکان ذخیره شدن را انتخاب ،روی save کلیک کنید.

مدیریت برنامه : با کلیک روی آن پنجره ای جدید برای شما باز می شود که بوسیله ی آن می توانید برنامه های موجود در کامپبوتر قربانی را کنترل کنید و امکانات بیشتر از file massenger دارد.

جاسوسی مونیتور : که یکی از بخشهای جالب sub7 است و با کلیک روی آن پنجره ای جدید برای شما باز می شود که شما بوسیله ی آن می توانیم از زاویه دید مونیتور قربانی ببینیم برای این کار روی عکس عینک بالا کلیک می کنیم این گزینه برای فعال یا غیر فعال کردن این امر است . با کلیک روی گزینه ای که عکس مونیتور دارد ما می توانیم تصویر را بصورت full screen ببینیم و با گزینه interval که قابل تنظیم است سرعت پخش تصاویر را مشخص می کنیم.

نامه های اجرا شده : از درون این قسمت شما می توانید به ip هایی که تا الان به آنها connect شدید نظاره کنید.

مدیریت plugin : که با کلیک روی آن پنجره ای جدید باز می شود که بوسیله ی آن می توان از طریق آی پی فایلی برای فرد قربانی پست کرد مثل ویروس چون در اینجا دیگر firewall یاهو کاربرید ندارد.

اجرای برنامه

سایت ساب سون : با فشردن این دکمه وارد سایت ساب سون می شویم

notepad.exe با فشردن این دکمه وارد فضای نوت پد می شویم

telnet با این دکمه وارد فضای telnet می شویم که مربوط به هک پیشرفته است.

ارتباطی

فیلترها : این قسمت رو چند روز دیگه در قسمت آموزش هک آموزش می دم که روشی راحت تر از این روش است و می توان با آن وارد سایت های فیلتر دار شد.

در مورد دستگاه : اگر روی آن کلیک کنید پنجره ای جدید باز می ود که مشخصات کامپیوتر قربانی را نمایش می دهد.

اطلاعات بیشتر : می توانید اطلاعاتی دیگر در مورد کامپیوتر قربانی بیابید.

اطلاعات خانگی: که در مورد اسم کامپیوتر شخص مقابل .اسم user آن و ... اطلاعاتی می دهد.

تنظیمات سرور : در اینجا دیگر نیازی به توضیح نیست چون همه چیز واضح و مشخص است شما می توانید در اینجا اسم سرور را عوض کنید یا بوسیله یک فایل html محتوای آن را عوض کنید ...

دستورات ارتباطی

open onconnect که می توان با آن کامندهای ساخته شده را open کرد .

clear commands که کامنده را پاک می کند.

add command که می توان با آن کامند ایجاد کرد.

ابزار دیگر

وضعیت وب : که می تواند نشان دهد که قربانی در کدام سایتها است.

وضعیت دانلود : که می تواند وضعیت دانلود او را مشخص کرد یا فایلی را که در حال دانلود آن است را عوض کرد.

اسکنر

اسکنر راه دور : این یکی از بخشهای مهم ساب سون است که با آن می توان آی پی هایی را که قابل هک شدن هستند و در یک محدوده ی خاص قرار دارند را شناسایی کرد ، تذکر : تنها کامپیوتر هایی توسط این اسکنر شناسایی می شوند که دارای ویروس server.exe باشند. برای جستجوی آی پی به طریقه ی زیر عمل کنید :

1= در قسمت ipشروع نام آی پی منطقه ای را که می خواهید بنویسید با این فرق که آخرین عدد را مساوی 1 قرار دهید مثل :217.218.245.1

2= در قسمت ipپایانی ip آخری را بگذارید یعنی همان آی پی قبلی با این تفاوت که آن را عدد آخر را مساوی 255 قرار می دهید مثل 217.218.245.255

3= در قسمت پورت ، پورت amator یا هر گونه پورت خاص دیگری را تایپ کنید

4 = در قسمت وقفه عدد 8 یا 9 را انتخاب کنید تا جستجویی دقیق تر داشته باشید

5= و در آخر روی گزینه ی شروع اسکن کلیک کنید

اسکنر محلی : طرز استفاده از آن درست مثل اسکنر راه دور است.

کلید ها و پیغام ها :

صحفه کلید

باز کردن جاسوس صحفه کلید :با فشردن این دکمه صحفه ای جدید باز می شود که با فشردن علامت دستی که در بالای آن است می توان آن را فعال یا غیر فعال کرد ، و شما می توانید در پنجره ی سفید موجود در آن کلماتی را که قربانی تایپ می کند ببینید.

باز کردن کلیدهای ضبط شده : با کلیک روی آن پنجره ای جدید باز می شود که می توان کلماتی را که فرد قربانی تا حالا تایپ کرده را دید.

ارسال کلید : وقتی روی آن کلیک می کنیم پنجره ای جدید باز می شود که بوسیله ی آن می توان لغات را برای فرد مورد نظر پست کرد وکه با نوشتن و کلیک روی دکمه ی ارسل پیام قابل انجام است.

از کار انداختن همه ی کلیدها: که بوسیله ی کلید کردن روی آن می توانید کیبرد قربانی را از کار بیندازید.

فعال کردن همه ی کلیدها : که شما با کلیک روی آن می توانید کیبرد را به حالت اولیه خود باز گردانید.

ماتریکس : که شما وقتی روی آن کلیک می کنید پنجره ای برای شما باز می شود که شما با نوشتن درون آن و ارسالش می توانید متنی را برای فرد پست کنید که به هیچ و جه قابل close نیست و تا restart نکند پاک نمی شود.

مدیریت پیغام : این یکی دیگر از بخشهای جالب sub7 است که با فشردن آن یک پنجره برای ما باز می شود که می توان بوسیله ی آن اخطارهای ویندوز را برای قربانی پست کرد مثلا می توان پست کرد > you hard is clear خوب پس بدرد می خوره برای این کار بعد از آمدن پنجره ی جدید در قسمت icons شکل سوال خود را مشخص می کنید که بصورت سوال باشد یا error یا هر چیز دیگه و در قسمت buttons می تونید مشخص کنید که شمل چه دکمه هایی باشد مثلا شامل ok وcancelباشد یا فقط ok یا دارای retry هم باشد و در مکان title عنوان error را مشخص می کنید و در قسمت text موضوع error را مشخص می کنیم و حالا می توانیم با گزینه ی test massege می توانیم error را روی کامپیوتر خود آزمایش کنیم و با گزینه ی send massege می توانیم آن را برای کامپیوتر قربانی پست کنیم.

مدیریت جاسوس ها : که با فشردن این دکمه پنجره ای جدید باز می شود که بوسیله ی آن می توانیم از سیستم mail قربانی استفاده کنیم و یا به آن نفوذ کنیم وقتی پنجره ی جدید باز شد از چپ به راست امتحان می کنیم icq1.2.msn.3.aol.4.yahoo که بعد از امتحان آنها یکی از آنها البته اگر قربانی داخل ایمیلش باشد باز می شود که در ایران معمولا مردم از msn یا yahoo ایمیل می گیرن و حالا کنترل ایمیل قربانی در دست شماست.

icq takeover این قسمت مانند همان قسمت بالاست فقط اختصاصی برای icq ساخته شده .

پیشرفته

تذکر :این قسمت بدرد کس هایی می خورد که با روشهای هک پیشرفته آشنایی داشته باشن.

سرور انتقال فایل: که بوسیله ی آن می توان افراد را به درون آن برد و بوسیله ی پورت و فایل های درون کامپیوترمان به آن نفوذ کرد ... بیشتر از این در رابطه با این بخش توضیح نمی دم . چون لزومی نمی بینم.

جستجوی فایل : این قسمت از دو بخش تشکیل شده است :

1- پیدا کرن فایل : با فشردن این دکمه پنجره ای جدید باز می شود که شما با استفاده از آن می توانید یک فایل را سرچ کنید مثلا Booter iron guard.exe یا Booter Iron guard.jpg برای این کار بعد از باز شدن پنجره ی جدید در قسمت اول پسفند فایل را تایپ می کنیم مثلا jpg یا exe ، zip و در قسمت بعد م گوییم در چه folder این رو search کنه و در قسمت پایینی (all drives) می تونیم بگیم که در تمام درایوها این کار رو بکنه و با انتخاب includesubfolders می توانیم بگیم که در زیر شاخه ها نیز search کند و در نهایت روی گزینه ی search کلیک می کنیم.

2- نمایش فایلهای پیدا شده : ما برای دیدن فایلهایی که در بالا سرچ کردیم روی این بخش کلیک می کنیم تا پنجره ای جدید باز شود وفایلهای پیدا شده را نمایش دهد .

جاسوسی اطلاعات : این قسمت شامل دو قسمت است :

1- فعال/غیر فعال : که در این قسمت می توان گرفتن اطلاعات از کامپیوتر فرد قربانی را فعال یا غیر فعال کرد . بقیه در این قسمت مشخص است .

پنجره ذخیره شده : فایلهایی که از کار بالا حاصل شده است در این قسمت قابل رویت است که با کلیک کردن روی این گزینه پنجره ای جدید باز می شود که حاوی همان فایل هاست .

پسوردها : این قسمت شامل هفت بخش است :

محافظ صحفه نمایش : که با کلیک روی آن رنگ های کامپیوتر قربانی در هم ریخته خواهد شد .

ذخیره شده : که با کلیک روی آن می توانیم سورس های با پسفند html کامپیوتر قربانی که همان صحفه های اینترنتی است را بگیریم .

پسوردهای اینترنت : فکر می کنم این بخش برای شما باید خیلی جالب باشه پس منم بیشتر توضیح می دم .خوب اگر به کامپیوتر فرد قربانی وصل شده باشید با کلیک روی این گزینه پسورد او را دریافت خواهید کرد و اگر اینطور نبود از یک راه دیگر استفاده می کنیم که در قسمت پسوردهای عمومی گفتم.

پسورد icq که بوسیله ی آن اگر فرد دارای ایمیل icq باشد می توانیم پسورد آن را دریافت کنیم.

پسورد aim درباره ی این نوع پسورها باید بگم که برای پسورد فایلهای html است و بوسیله ی این گزینه می توانیم به پسورد آن دست بیابیم.

پسوردهای عمومی : که ما بوسیله ی آن می توانیم به پسورد conection ها پی ببرایم البته هم user name و هم password برای این کار وقتی روی این گزینه کلیک کنیم یک پنجره جدید باز می شود که حاوی user name ها و password هایی است که بصورت رمز نوشته شده است شکستن رمز اون کاری نداره فقط یادتون باشه که خط آخر رو رمز شکنی کنید چون خطهای بالایی برای اینترنت های قبلی است .. برای رمز شکنی شما همچین جمله ای خواهید داشت > internettime of Booter6578= time line 6789yui شما با دیدن این جمله باید user و password رو تشخیص بدین مصلا در این جمله به نظر می رسه که user name =Booter6578 و password=6789yui پس حالا دیگه می تونین پسورد اینترنت هر کسی رو بگیرید.

سرقت پسورد icq در این قسمت ما مانند قسمت بالایی می تونیم پسورد ایمیل های icq رو بیابیم . پس نیازی به توضیح بیشتر نداره .

ویرایشگر ریجستری : با کلیک روی آن پنجره ای جدید باز خواهد شد که بوسیله ی آن می توان ریجستری ویندوز قربانی را تغییر داد.... اگر با ریجستری و ترفندهاش آشنایی دارین این حتمن بدردتون می خوره ....

مرورگر شبکه : با کلیک روی آن پنجره ای جدید باز می شود که بوسیله ی آن می توان از راویه دید internet browser قربانی دید.

مدیریت برنامه های اجرایی : که وقتی روی آن کلیک کنیم پنجره ای جدید باز می شود که با آن می توان برنامه های در حال اجرای قربانی را کنترل کرد مثلا آن را بست edit کرد و یا ...

app redirect که بوسیله ی آن می توان کنترل telnet را به دست گرفت(چون در مبحث هک پیشرفته است توضیح بیشتر درباره ی درست نیست).

port redirect که بوسیله آن و وارد کردن پورتها می توان بطریقه ی telnet به سایت ها وصل شد و آنها را کنترل کرد .

وضعیت ارتباطی : که شما با کلیک روی آن می توانید از سرعت اینترنت و یا هر مطلب دیگری که به وضعیت ارتباط او با isp اش وجود دارد دست بیابید.

ابزار اطلاعاتی

مدیریت فایل ها : که درست همانند مدیریت فایل بالا است و فقط جایش با آن تفاوت دارد.

برنامه ها ی ویندوز: که می توانید به برنامه های فعال موجود در ویندوز (اگر ویندوز داشته باشه) تسلط بیابید .

text-2-speech که با آن می توانید کلمات و یا جکلات را برای فرد مقابل پست کنید به این صورت که آن را تایپ کرده و روی گزینه ی say it کلیک می کنیم.

مدیریت حافظه : که بوسیله ی این بخش می توان به هارد فرد و میزان حجم درایو ها دسترسی پیدا کرد و حجم آنها را عوض کرد.

مدیریت چاپگر : که با آن می توان کنترل پرینتر را به دست گرفت و حتی یک متن را چاپ کرد به این صورت که متن را تایپ کرده روی گزینه ی نمایش کلیک می کنیم.

مدیریت تفریحات

جاسوسی مونیتور : که مانند همان جاسوسی مونیتور بالا است (این قسمت درست همان قسمت است)

دوربین : که بوسیله ی آن می توانیم بر web cam قربانی تسلط پیدا کنیم برای این کار روی آن کلیک می کنیم و بعد از باز شدن پنجره ی جدید برای فعال یا غیر فعال کردن web cam روی آن کلیک می کنیم تا تصویر از زاویه ی web cam نمایش بیابد.

تصویر وارونه : که بوسیله آن می توانیم جهت پخش تصاویر روی مونیتور را عمودی یا افقی و یا... بکنیم.

مدیریت چاپ : که درست همانند مدیریت چاپگر بالا است.

باز کردن سایت : که ما می توانیم از طریق آن یک سایت را روی کامپیوتر قربانی باز کنیم . برای این کار در قسمت url اسم سایت را تایپ کرده و روی گزینه ی باز کردن سایت کلیک می کنیم.

دقت ویندوز : که به وسیله ی آن می توانیم کیفیت ویندوز را پایین بیاوریم.

رنگ ویندوز: که به وسیله ی آن می توانیم تمام رنگهای ویندوز را به سه رنگ تبدیل کنیم .(نیازی به توضیح بیشتر نیست .مشخص است)

بازی دوز : که برای انجام بازی دوز با قربانی است ، برای این کار بعد از کلیک روی آن پنجره ای باز می شود که در آن روی گزینه stast game کلیک می کنیم.

ماتریکس واقعی : که برای ارسال پیام بصورتی که در ms-dos نمایش بیابد است برای این کار ماتریکس باز را انتخاب کرده پیام را تایپ می کنیم و آن را send می کنیم.

تفریح بیشتر

ری استارت : که از آن برای shut down restart log off کامیوتر قربانی استفاده می شود که کاملا مشخص است و نیازی به توضیح ندارد .

ماس: که با آن می توان ماس را غیر فعال کرد یا کنترل آن را بدست گرفت و یا جای دکمه های سمت راست و چپ را عوض کرد این کارها کاملا مشخص است و نیازی به توضیح ندارد.

صدا : که بوسیله ی آن می توان تنظیمات صدای سیستم عامل قربانی را عوض کرد.

ضبط میکروفن : که بوسیله ی آن می توان میکروفن را روشن کرد و به صدای قربانی گوش فرا داد.

زمان/تاریخ : که با آن می توان زمان و تاریخ کامپیوتر قربانی را عوض کرد.

تفریح بیشتر : این یکی از جالب ترین بخش های sub7 است که با آن می توان تغییراتی را در سیستم فرد ایجاد که کاملا قابل درک است و نیازی به توضیح نیست و تغییرات معکوس نیز در آن موجود است.

تفریح کلیدها : که تقریبا شبیه همان کارهای بالایی است ولی با امکاناتی تازه تر

پلاگین : کل این قسمت رو در قسمت های قبلی داشتیم پس نیازی به تکرار نیست.

تنظیمات محلی :کل این قسمت رو در قسمت های قبلی داشتیم پس نیازی به تکرار نیست
__________________
Down
نوع مطلب : اموزش، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

       نظرات
دوشنبه 13 شهریور 1385
دزد
پنجشنبه 19 مهر 1397 03:51 ق.ظ

Cheers! Wonderful information!
cheap 20mg levitra levitra 10 mg kopen levitra levitra 10 mg kopen levitra online levitra 20 mg buy levitra 10mg levitra 10 mg kopen buy generic levitra buy levitra generic
سه شنبه 10 مهر 1397 02:55 ق.ظ

You actually suggested it effectively!
cialis coupon generic cialis 20mg uk generic cialis pill online cialis 5mg cialis italia gratis cialis qualitat cialis cipla best buy cialis generique cialis 5 mg scheda tecnica cialis 5 mg scheda tecnica
یکشنبه 8 مهر 1397 12:35 ق.ظ

Really many of valuable advice!
cialis 20 mg cut in half generic cialis 20mg tablets cialis tablets for sale cialis pills cialis pills in singapore canadian discount cialis order cialis from india link for you cialis price cialis billig tesco price cialis
شنبه 7 مهر 1397 09:15 ب.ظ

You mentioned this perfectly.
cialis herbs buy brand cialis cheap try it no rx cialis cialis from canada cialis tadalafil online cialis tablets for sale cialis for sale south africa cialis online napol cialis generico in farmacia we like it cialis price
چهارشنبه 28 شهریور 1397 05:29 ب.ظ

Kudos. Lots of knowledge.

effetti del cialis comprar cialis 10 espa241a cialis kaufen bankberweisung cialis generika ou trouver cialis sur le net cialis authentique suisse dose size of cialis 5 mg cialis coupon printable cialis 20 mg effectiveness buy cialis
سه شنبه 13 شهریور 1397 03:09 ق.ظ

You stated that exceptionally well.
sildenafil usa cheap viagra tablets get viagra viagra on prescription how to buy viagra online without get viagra viagra super active buy generic viagra online uk next day delivery buy viagra online australia where to buy viagra pills
دوشنبه 12 شهریور 1397 07:35 ب.ظ

You have made your point.
ou acheter du cialis pas cher how to buy cialis online usa cialis generika in deutschland kaufen cialis savings card when can i take another cialis cialis uk discount cialis where do you buy cialis 5 mg cialis coupon printable tadalafil 10 mg
دوشنبه 12 شهریور 1397 01:05 ق.ظ

Excellent content. With thanks!
cialis billig cialis coupons printable cialis diario compra usa cialis online cialis 50 mg soft tab cialis for bph buy cialis only best offers 100mg cialis cialis dosage does cialis cause gout
یکشنبه 11 شهریور 1397 12:09 ب.ظ

You actually suggested that exceptionally well.
how to buy cialis online usa cialis dosage amounts cialis dosage pastillas cialis y alcoho generic cialis tadalafil cialis per paypa brand cialis generic what is cialis can i take cialis and ecstasy buy cialis online nz
یکشنبه 21 مرداد 1397 10:21 ب.ظ

Thank you, I enjoy it.
get cheap cialis generic low dose cialis effetti del cialis wow cialis tadalafil 100mg cialis dosage cialis with 2 days delivery prescription doctor cialis american pharmacy cialis cialis generika in deutschland kaufen cialis kaufen wo
دوشنبه 7 خرداد 1397 02:05 ق.ظ

Nicely put, Thank you.
when can i take another cialis 5 mg cialis pharmacie en ligne cialis 5 mg effetti collateral try it no rx cialis achat cialis en europe cialis sale online cialis prices overnight cialis tadalafil cialis for daily use price cialis wal mart pharmacy
پنجشنبه 20 اردیبهشت 1397 03:29 ق.ظ

Cheers. I like this!
cialis generika generic cialis at the pharmacy cialis qualitat cialis cuantos mg hay cialis prices cialis tadalafil online cialis official site we choice cialis pfizer india cialis rckenschmerzen estudios de cialis genricos
سه شنبه 11 اردیبهشت 1397 05:24 ب.ظ
резина для растяжки киев
финтес резника
набор резинок для фитнеса
fit4u 5 шт
набор фитнес резинок купить
резинки для фитнеса дешева
جمعه 7 اردیبهشت 1397 06:43 ب.ظ

Cheers! I enjoy it.
cialis en mexico precio cialis 20mg cialis 200 dollar savings card only now cialis 20 mg cialis side effects dangers the best site cialis tablets cialis pills only here cialis pills viagra vs cialis vs levitra generico cialis mexico
سه شنبه 4 اردیبهشت 1397 03:18 ق.ظ

Really quite a lot of useful information!
purchase viagra buy viagra brand viagra buy online usa viagra pharmacy online order viagra without rx online buy viagra uk next day delivery buy viagra at walmart buy cheap viagra online without prescription sildenafil where can you buy viagra over the counter
یکشنبه 27 اسفند 1396 10:04 ب.ظ

Regards, A lot of facts!

viagra or cialis only best offers 100mg cialis cuanto cuesta cialis yaho comprar cialis navarr click now buy cialis brand cialis online generico cialis mexico cialis for bph cialis sans ordonnance acquisto online cialis
دوشنبه 27 شهریور 1396 09:18 ب.ظ
I would like to thank you for the efforts you've put in writing this site.
I really hope to see the same high-grade blog posts from you in the future as well.
In fact, your creative writing abilities has inspired me to
get my own, personal blog now ;)
سه شنبه 31 مرداد 1396 09:28 ق.ظ
Hi, Neat post. There is an issue together with
your web site in internet explorer, might test this? IE nonetheless is the
marketplace chief and a large portion of folks will pass over your excellent writing because
of this problem.
چهارشنبه 18 مرداد 1396 11:06 ق.ظ
Good replies in return of this question with solid arguments
and describing the whole thing about that.
دوشنبه 25 اردیبهشت 1396 01:53 ب.ظ
What you wrote made a great deal of sense. However, think on this,
what if you were to create a awesome headline? I ain't saying your
content is not good, however suppose you added a post title that makes people desire more?
I mean دانلود برنامه ی هک ایدی واموزش هک و کرک - آموزش ساب سون is kinda plain. You could look at Yahoo's front page and
watch how they create article headlines to get people to click.
You might add a related video or a related pic
or two to grab readers excited about what you've
written. Just my opinion, it might make your posts a little livelier.
یکشنبه 9 خرداد 1389 07:59 ب.ظ
سلام.وبلاگ واقعا مفیدی داری.ممنونم.بازم از این پست های داغ بذار.
موفق باشید
جمعه 16 اسفند 1387 09:44 ق.ظ
دمت گرم وب لاگت خیلی باحال در ضمن خیلی هم زحمت کشیدی اگه وقت کردی یه سر به وب لاگ من هم سربزن
جمعه 16 اسفند 1387 09:43 ق.ظ
دمت گرم وب لاگت خیلی باحال در ضمن خیلی هم زحمت کشیدی اگه وقت کردی یه سر به وب لاگ من هم سربزن
شنبه 13 آبان 1385 02:11 ق.ظ
سایت جالبی داری منو لینك كن تا منم تورو ممنون به سایت منم بیا نظر یادت نره
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر